Surface Laptop (7th Edition) for Business 15 Inch Snapdragon X Elite 64GB 1TB Graphite Win11P EP2-37424
SKU: 128035
Surface Laptop (7th Edition) for Business 15 Inch Snapdragon X Elite 64GB 1TB Graphite Win11P EP2-37424
SKU: 128035
$6,329.00
Sold Out
Technical Specifications: EP2-37424
| Model / SKU | EP2-37424 (Surface Laptop 7th Edition for Business) |
|---|---|
| Processor |
Snapdragon® X Elite (X1E-80-100)
|
| Memory | 64GB LPDDR5x RAM |
| Storage | 1TB PCIe Gen 4 SSD (Removable) |
| Graphics | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Display |
13.8” PixelSense™ Flow Display
|
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Color | Black (Graphite) |
| Connectivity |
|
| Ports |
|
| Camera & Audio |
|
| Security |
|
| Battery Life | Up to 20 hours of typical device usage |
| Weight & Size |
|
(128035)
| SKU | 128035 |
| Model # | EP2-37424 |
| Barcode # | 196388571772 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 2.4000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.410m |
Technical Specifications: EP2-37424
| Model / SKU | EP2-37424 (Surface Laptop 7th Edition for Business) |
|---|---|
| Processor |
Snapdragon® X Elite (X1E-80-100)
|
| Memory | 64GB LPDDR5x RAM |
| Storage | 1TB PCIe Gen 4 SSD (Removable) |
| Graphics | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Display |
13.8” PixelSense™ Flow Display
|
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Color | Black (Graphite) |
| Connectivity |
|
| Ports |
|
| Camera & Audio |
|
| Security |
|
| Battery Life | Up to 20 hours of typical device usage |
| Weight & Size |
|
| SKU | 128035 |
| Model # | EP2-37424 |
| Barcode # | 196388571772 |
| Brand | MICROSOFT |
More From This Category
Copyright © 2026 OnLine Centre Pty Ltd.
ABN: 61087124892